Французький погляд на агробізнес

Французький погляд на агробізнес 19 листопада 2018 р., growhow.in.ua

Оскільки в рамках асоціації з Євросоюзом тривають реформи, спрямовані на розвиток аграрного сектору, то це створює придатне середовище для компаній. Сьогодні в Україні успішно працює багато закордонних підприємств, або ж таких, що мають іноземні інвестиції. Серед них і французькі, деякі тут вже понад 20 років. Переважно вони займаються вирощуванням насіння та переробкою молока. Крім того, французькі компанії активно постачають українцям с/г техніку, ЗЗР, добрива, обладнання для переробної галузі та інші засоби для успішного розвитку аграрного бізнесу. Варто зазначити, у Франції мало знають про Україну, але ті компанії, що вже працюють або ж приходять на український ринок, вбачають тут великий потенціал для розвитку.

На думку радника з сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрена, для українського аграрного сегменту важливі як інвестиції, так і досвід французьких компаній у господарюванні. За його словами, французькі підприємства інвестують в Україну на довготривалій основі, а більшу частину свої фінансових результатів, які отримують в Україні, знову реінвестують тут, аби модернізувати засоби виробництва та привести їх у відповідність до новітніх технологій.

Читати далі

Останні статті

2 лип

Дні поля «Суффле Агро Україна»: залучаючи аграріїв до інновацій

Цьогорічний сезон випробовує аграріїв по повній. Рясні дощі у поєднанні з високою температурою створюють такі умови, коли без правильного підбору сортів та якісного захисту не обійтись. Допомогти аграріям зорієнтуватися у сучасному ринку насіннєвого матеріалу та ЗЗР, проконсультувати стосовно конкретної ситуації на полі та познайомити з новинками — це було метою Днів поля «Суффле Агро Україна», які відбулися у червні 2019 року.

15 бер

Максимальне зближення: репортаж із семінарів Суффле Агро Україна

Soufflet — компанія з давніми традиціями. Заснована майже 100 років тому, сьогодні вона представлена у 20 країнах світу. В Україні ж дочірнє підприємство — «Суффле Агро» працює вже понад 11 років. Окрім дистриб’юторської діяльності, зернотрейдингу, український підрозділ має також потужності для переробки. Загалом, компанія націлена на розбудову та поглиблення співпраці з сільгоспвиробниками в усіх регіонах, вивчення їх проблем та актуальних викликів з метою надання максимально ефективного супроводу та підтримки.

Новини

23 лис

Насіння ярого ячменю вже у продажу!

Ви вже вирішили, яке насіння ячменю варто купити для сезону 2022?

Пропонуємо міжнародні сорти, які визнані виробниками солоду і пивоварами та мают...

Дізнатися більше
22 лис

Результати збору урожаю кукурудзи ДАТАБАЗ

Наші партнери у західному регіоні діляться інформацією про зібраний урожай гібриду ДАТАБАЗ від Soufflet Seeds.

Уся додаткова інформація про технол...

Дізнатися більше
Усі новини

Відео

Усі відео