КОНСАЛТИНГ

Консалтинг є одним з пріоритетних напрямків діяльності СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА поряд з оптовою торгівлею зерном, засобами захисту рослин і насінням.
 

Команда агрономів СУФФЛЕ діє за сприяння групи експертів-практиків, які мають значний досвід у вирощуванні усіх основних сільськогосподарських культур, стежать за сучасними тенденціями та змінами законодавства, вивчають ефективність нових технологій, співпрацюють з університетами і науково-дослідними інститутами та отримують цікаву інформацію з-за кордону.
 

Ці знання експерти передають клієнтам компаній під час презентацій на семінарах та індивідуальних консультаціях безпосередньо у полі.
 

Щороку агрономічна команда проводить польові на виробничі досліди у всіх зонах вирощування, щоб перевірити ефективність та агрономічні властивості сортів і гібридів, які є у портфоліо компанії. Результати цих дослідів використовуються для складання адаптованих рекомендацій з вирощування культур.

Однією з головних тем агрономічних досліджень є моніторинг та порівняння ефективності засобів захисту рослин, допоміжних продуктів і добрив. Метою цих дослідів є – визначення оптимального дозування, термінів застосування, поєднання з іншими продуктами та економічного ефекту від внесення.
 

У рамках проекту SOILTEQ технічна команда СУФФЛЕ просуває технології відновлення родючості ґрунтів та філософію регенеративного землеробства.
 

Ми постійно працюємо над покращенням знань нашої команди агрономів для того, щоб рекомендації СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА були корисними і вчасними для усіх наших клієнтів.

 

 

Довідник СУФФЛЕ'інфо

Щороку компанія СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА презентує книгу рекомендацій СУФФЛЕ'інфо, що містить наші напрацювання і досвід щодо різних технологій підживлення і захисту зернових, ріпаку, соняшника, кукурудзи, сої, сорго, цукрового буряка, гороху, льону та сочевиці, а також загальні рекомендації українських та французьких спеціалістів Суффле щодо сільськогосподарського виробництва.

 

SouffliINFO 2021 - COVER.jpg

 

СУФФЛЕ’інфо

 

Для отримання повної версії СУФФЛЕ’інфо, будь-ласка, зв’яжіться з регіональним представником

 

КАТАЛОГ

На початку кожного сезону ми випускаємо каталог, що містить усю необхідну інформацію про наші продукти і послуги, а також – результати агрономічних дослідів та досвід наших партнерів.

   

  

UA_КАТАЛОГ_2022.png

 

Каталог 2022

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ

Кілька разів протягом періоду вегетації культур ми публікуємо для наших клієнтів ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ, що містить дані про поточну фазу вегетації і стан посівів основних культур, а також відповідні рекомендації щодо внесення ЗЗР і добрив. 

   

  

UA FB banner agroflash CORN small.png

 

ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ

 

Переглянути архів видань можна тут

 

ДОВІДНИК з живлення рослин

Спеціалізоване видання, що стосується живлення культур основними мікроелементами та містить основну інформацію про лінійку добрив виробництва СУФФЛЕ. Довідник постійно оновлюється та доповнюється новою інформацією.

   

  

UA_nutrition guide.jpg

 

ДОВІДНИК З ЖИВЛЕННЯ

 

 

 

ДОВІДНИК з відновлювального землеробства

Книга містить інформацію про основні принципи відновлювального землеробства, правила організації сівозміни, технологічні рішення при посіві проміжних культур та поради щодо знищення рослинного покриву.

   

  

UA_soil regenerative.jpg

 

ДОВІДНИК SOILTEQ

 

Переглянути архів видань можна тут

 

ДОВІДНИК з покривних культур

Видання містить рекомендації щодо вибору компонентів для сумішей і правил висіву покривних культур.
Також у ньому можна знайти великий перелік рослин з різних ботанічних родин із описом їх основних характеристик і ролі у суміші покривних культур

   

  

UA_cover crop guide.jpg

 

ДОВІДНИК з покривних культур

 

 

 

Отримайте консультацію агронома:

 

phone.png

Рівненська, Волинська та Житомирська обл.

Микола Матвійчук
+380503762771
mmatviychuk@soufflet-ag.com

 

Тернопільська обл.

Ольга Чернишова
+380503051379
ochernyshova@soufflet-ag.com

 

Хмельницька обл.

Андрій Суханюк
+380507213519
asukhaniuk@soufflet-ag.com

 
Одеська обл.

Олексій Слушний
+380504139116
oslushnyi@soufflet-ag.com