![](/static/img/logo_main.png)
Пшениця, посіяна у ТОВ "Агропрогрес - Теребовля (с. Лошнів, Теребовлянського р-ну, Тернопільської обл.) прямим посівом в сидерати МікАЗОТ і МікаПЛЮС, уже кущиться (стадія ВВСН - 25).
Вигляд обох посівів нормальний.
Спостерігатимемо далі.
Наближається активна фаза внесення фунгіцидів, що вимагає максимальної пильності під час операцій живлення і захисту культур.
Пам'ятаючи про те, щ...
Дізнатися більшеОщадбанк і Суффле Агро Україна уклали партнерську угоду, що передбачає надання аграріям пільгових умов кредитування на придбання насіння і мікродоб...
Дізнатися більше