Рішення для швидкого старту і розвитку озимих зернових

Рішення для швидкого старту і розвитку озимих зернових 1 березня 2024 р., Product

Минулої осені під час посіву господарства стикнулися з дефіцитом вологи у ґрунті та відсутністю тривалих опадів, що у подальшому вплинуло на сходи та розвиток озимих культур. Сходи були нерівномірними, велика кількість насіння перебувала у сухому ґрунті.

Крім того, у зв’язку зі збільшенням цін на мінеральні добрива та зменшенням рентабельності вирощування, деякі господарства зменшили норми внесення добрив, що негативно позначилось на подальшому стані посівів. Під час провокативних опадів насіння почало проростати, але загинуло через критичну відсутність вологи.

Наразі у більшості регіонів посіви перебувають у фазі: 3 листки - кущення.

Після обстеження посівів озимих культур наші агрономи виявили слабкий розвиток кореневої системи та низький коефіцієнт кущення (або його відсутність). Тому, підготували інформацію про те, як забезпечити швидкий старт і потужний розвиток озимих посівів прямо зараз.

Більше інформації у матеріалі агрономічної служби.👇

Icon Суффле Агро РЕКОМЕНДУЄ (2,8 Мб)

Останні новини

13 тра

НОВА АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД СУФФЛЕ ДЛЯ ПІДСИЛЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНГІЦИДІВ

Наближається активна фаза внесення фунгіцидів, що вимагає максимальної пильності під час операцій живлення і захисту культур.

Пам'ятаючи про те, щ...

Дізнатися більше
21 бер

Ощадбанк і Суффле Агро домовились про пільгове кредитування аграріїв

Ощадбанк і Суффле Агро Україна уклали партнерську угоду, що передбачає надання аграріям пільгових умов кредитування на придбання насіння і мікродоб...

Дізнатися більше

Ланцюжок діяльності

Дізнайтеся більше про нашу діяльність
Більше

Розташування

Карта Суффле
Посилання

Відео

Усі відео