![](/static/img/logo_main.png)
Прямий посів озимої пшениці в сидерати у ТОВ "Агропрогрес - Теребовля" /с. Лошнів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл./.
Господарство у Лошневі стало одним із перших учасників клубу SOILTEQ , які провели прямий посів озимої пшениці у сидерат, посіяний після ячменю.
За процесом посіву спостерігали інші учасники клубу, що мали можливість прямо на полі побачити і обговорити недоліки у виконанні технології (посів сидератів потрібно проводити дуже швидко, відразу після збору урожаю попередника, щоб уникнути конкуренції з падалицею) і переконатися у перевагах, оскільки побачили гарну структуру грунту, яка позитивно вплине на розвиток озимої пшениці, яку посіяли на цьому полі.
Наближається активна фаза внесення фунгіцидів, що вимагає максимальної пильності під час операцій живлення і захисту культур.
Пам'ятаючи про те, щ...
Дізнатися більшеОщадбанк і Суффле Агро Україна уклали партнерську угоду, що передбачає надання аграріям пільгових умов кредитування на придбання насіння і мікродоб...
Дізнатися більше